| Raal a întrebat:

Am dat si eu o comanda de un telefon Huawei de pe cel.ro si maine trebuie sa vina prin fan curier. Cam pe la ce ora ar veni? Sunt foarte nerabdatoare. Va rog raspundeti rapid.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de ce comenzi mai are curierul in acea zi.Nu are ora fixa.E ca si cum ai intreba:
-Nu stiti cand vine ploaia?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde spanac sa stim noi traseul curierului si cand ajunge el la tine?

| Jipa95 a răspuns:

Si eu am facut o comanda de la cel.ro, si mi-a ajuns in jurul orei 13! happy