| Agreste_Adrien_1991 a întrebat:

Am de primit un colet,va fi platit cu cardul de persoana care mi-l trimite,dar nu pe adresa mea,vreau sa il pun pe adresa altcuiva care sta cu chirie,si persoana aia nu ştie numele proprietarului casei... Daca dau adresa respectiva,si spun sa fie pe numele meu trecut coletul (ex Ionescu), cand vine coletul la adresa aia cel care mi.l ridica semneaza cu numele meu? Pls help!

2 răspunsuri:
| user123654 a răspuns:

Deși coletul e pe numele tău, poate primi oricine coletul în locul tău și semnează cu semnătura lui, nu trebuie să-și treacă numele.