| Rombix a întrebat:

Am facut o comanda la diverta si mi s-a spus prin mail ca o sa vina urgent cargus in pe 22 decembrie.Si n-au venit.O sa mai vina? Sau o sa se intoarca inapoi? Nu m-au sunat deloc decat mi-au zis prin mail.ca o sa vina pe 22, dar ioc.Ce e de facut? Mai vine? Cand? La awb scrie ca e in orasul meu si scrie status in livrare, deci e in depozit in orasul meu.De ce nu a mai venit? Poate veni dupa Craciun sau nu mai sunt sanse?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

După Craciun vine inainte de revelion pe 26 sau 27 decembrie trebuie sa aduca coletul.