| PlAyfuLl_aNgeL a întrebat:

Am facut o prezentare in power point iar pe fundal am atasat o melodie problema e ca melodia la fiecare slide incepe din nou...eu vreau sa se continue de-a lungul prezentarii imi spune si mie cineva ce trebuie sa fac sa se mentina aceiasi melodie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ce vrei sa zici. Dupa ce ai inserat melodia in primul slide du-te sus la Slide show->custom animation si o sa-ti apara in dreapta o casuta, dai click unde e melodia, alegi Timing->Effect si aici o sa iti apara Start playing - from begining si Stop playing -after (si aici scrii nr ultimului slide). Nu stiu daca ai inteles dar sper ca te vei descurca.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Incerca Windows Movie Maker pe care il ai in My programs.Nu iti va da nicio eroare si are o mai buna calitate a imbinarilor

| arysa a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe melodie(simbolul acela) si apoi Custom animation si umbla la start.