| Babushka a întrebat:

Am facut o tampenie nu imi mai apare la mozilla sus bara unde scriam siteul si nici sagetile back si nu stiu cum sa fac sa apara iar poate stiti voi. v-as fi recunoscatoare multumesc!

10 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Apasa F11 si or sa iti apara toate happy kiss succes daca nu merge reinstaleaza Mozilla happy

| Alex_2741 a răspuns:

Apasa F11 happy sau daca nu iti merge asa Dezinstaleaza si Instaleaza Mozilla Iar happy succes

| Munchkin a răspuns:

Click dreapta pe locul unde trebuia să fie, bifează Navigation Toolbar.

| aleksy a răspuns:

Incerca apasand F11

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F 10 .merge...incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc chiar merge cu F10happy

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Nu mmerge am facut si eu o prostie la instructiunii

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Incearca f10 merge scuze am facut-o si a mers.

| заяизмск a răspuns:

Waw.Si eu aveam aceeasi problema. Da F10 si mergre