| CristinaAlice466t a întrebat:

Am făcut recent o rezervare pentru niște bilete e avion pe aplicația de la WizzAir. În aeroport îmi cere permisul de îmbarcare, pe care eu îl am în aplicație, dar pe care nu îl pot descărca sa îl printez. Cum fac? Îi arat telefonul? Ce fac? Și pe email am primit doar factura cu datele zborului

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate scana direct pe telefon. Asta daca nu ti-ai facut check-inul online si ai scos „biletul de avion" la imprimanta.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Poti sa-l arati pe telefon.