| KiduuAlle a întrebat:

Am folosit Ca photoshop PicMonkey. De 10 minute il stiu rolling on the floor). Si nu-mi dau seama cum sa schimb imaginea cu creioane. Imi spuneti si mie cum se face? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Intra pe youtube, si cauta tutoriale pentru PicMonkey. Uite, unul dintre ele:
http://www.youtube.com/watch?v=NBIdN_QQlUs

| KiduuAlle explică (pentru foxsilver):

Ma simt mai desteapta de cand am vazut tutorialul. Multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei. Ai dat clic pe creion? Ca sa aduci imaginea ta, mergi pe Edit a photo.

| KiduuAlle explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa schimb tema happy. Cand deschizi photoshop-ul iti da un cu creioane intr-un pahar.