| Iftimiei_Gabriel_1976 a întrebat:

Am fost logat cu 2conturi pe Instagram,unul al prietenei mele si unul al meu,printre care al meu a fost logat cu Facebook ul, acum din nu stiu de cauza ii sa logat ei cu contul meu de Facebook iar eu nu mai pot intra, ce pot face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in Facebook, cauta aplicatiile care sunt logate cu Facebook-ul, si sterge aplicatia instragram din Facebook. Sper ca o sa mearga.

| bmkpha a răspuns:

Sa intre ea in browserul de la ea de acasa pe Facebook. ar trebui sa fie cotul tau activat. sa se delogheze ea. sau daca nu atunci de pe Instagram sa se delogheze.