| anonim_4396 a întrebat:

Am fost respins într-un interviu pentru o organizație studențească pe motiv că sunt membru de partid.

De ce? Nici măcar nu aveam interese să promoveze partidul din care fac parte. Mă interesa schimbul de experiență și să cunosc oameni noi.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti exact. Ca ipoteza pesemne ca exista conditia de primire ca nu pot fi primiti membrii de partid. Ar trebui sa vezi statutul acelei asociatii.

| Caro34 a răspuns:

Așteaptă un timp si incearca din nou, dar poate locul tău nu e acolo ci in alta parte! Gandeste-te mai bine!