Întrebare recomandată | Illuminati2016 a întrebat:

Am fost sunat de cineva de la depanero in privinta unui smartphone(LG G7) care nu mai poate fi reparat, dar nu am trimis castile cu care a venit in cutie asa ca o sa trimita un curier dupa ele maine.Din ce mi-a zis a spus ca o sa imi fie restituiti banii inapoi in contul emag.Trebuie sa adaug card ca sa imi fie restabiliti banii sau cum se procedeaza

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai exact, nu poti. In cel mai bun caz ti-i vireaza ei intr-un cont. Oricum, ideea e ca trebuie' sa discuti cu cineva de la suport.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai poti sa ai banii in contul eMAG si sa cumperi altceva de ei... sau discuti cu ei sa ti-i returneze intr-un cont ceva.

| Illuminati2016 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ddar in contul eMAG ii returneaza sub forma de voucher sau ceva?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Illuminati2016):

Sub forma de bani... doar ca nu ii poti scoate ca de la banca. big grin

| Illuminati2016 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai si nu pot sa le spun sa ii trimita într-un cont bancar?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Illuminati2016):

Pai nu am zis asta in prima faza?

| Illuminati2016 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ba da dar ai zis ca nu poti sa ii scoti ca la banca

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Illuminati2016):

Pai exact, nu poti. In cel mai bun caz ti-i vireaza ei intr-un cont. Oricum, ideea e ca trebuie' sa discuti cu cineva de la suport.