| waXonwaXoff a întrebat:

Am gasit azi un telefon Samsung GT-E2121B dar are o problema, cand il deschid se inchide la loc iar dupa ce l-am conectat la cablul de date gasit odata cu el, telefonul se aprinde si se stinge singur incontinuu.Pe ecran apare numele telefonului (GT-E2121B) iar apoi se stinge si tot asa. Ce ar putea avea, si mai ales cat m-ar consta repararea lui?

4 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Fa-i vant, nu-l mai tine. Am si eu 2. Le-am resoftat si problema reapare dupa 2 saptamani. Nu se merita sa dau 25 ron la fiecare 2 saptamani sa-l repar. Telefonul e super dar...

| zuzualina a răspuns:

Incearca sa-l tii la incarcat si daca tot se inchide incearca sa-l duci la reparat

| zaqxswcdevfrbgtnhymjukilop a răspuns:

Am avut si eu aceeasi broblema trebuie dus la reparat ca se va inrautati e o problema de soft eu l-am avut in garantie si mi l-au reparat pe gratis ceide la service. funddaa

| Costel_Margarint_1969 a răspuns:

Si al meu e tot la fel am bagat un card de 1g si nu se mai deschide se aprinde si se stinge sa virusat trebuie dus la,, medic,,