| danutzzz1992 a întrebat:

Am gasit pe google un program care imi permite sa scot de pe youtube (sa descarc) ce vreau eu in ce format vreau eu! Partea proasta e ca nu merge pe trilulilu...
Stiti vreun program care sa descarce de pe trilulilu? As vrea cateva piese pe care nu le gasesc pe youtube, sau pe netul conventional! Mersi~

Răspuns Câştigător
| nuamPleaca a răspuns:

Programul este Trilu; d
http://fisierulmeu.ro/44ZGSO9B9OH0/www-fisierulmeu-ro-trilu-exe.html
l-am uploadat aici :)

5 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Eu descarc dupa trilulilu. Qm programul dar nu il gasesti pe net. raymundo_922000 da-mi add si o sa iti trimit programelul. Dupa... FUNDA ok?

| sNukki a răspuns:

Eu iti recomend RealPlayer descarci orice de pe trilulilu si nu numai

| Misha_1025 a răspuns:

Daca gasesti ceva te rog trimete-mi un mesaj prin TPU ca si eu am incercat.

| jrjrjeee a răspuns:

Da.Il am in calculator si chiar il folosesc mereu.Nu este zi sa nu descarc ceva.Scrie trilu downloader pe google.

Sau lasa ca iti dau eu siteul direct:D
http://fisierulmeu.ro/44ZGSO9B9OH0/www-fisierulmeu-ro-trilu-exe.html
Nu necesita instalare.Intri in el. Ai 2 spatii goale.In prima pui linkul din bara de sus.(linkul melodiei, pozei etc) si in locul celalalt unde vrei sa salvezi.
Si. Start download. Se descarca foarte repede!
Spor la descarcat.

| miky014 a răspuns:

Scoate cu trilulilu downloaded :d
doar ca atunci cand scoti, trebuie sa ai in pc o melodie pe care o inlocuiesti cu melodia pe care o scoti :d
eu de obicei copii o melodie de multe ori si cand deskrk o melodie si o inlocuiesc pe cea deja existenta, o redenumesc
sper ca te descurci