| pkr09 a întrebat:

Am gasit un sistem prin care ii putem invinge pe cei de la casa pariurilor la curse de caini dar am nevoie de parteneri astept (e valabil pentru cei care au nevoie de bani si care pariaza la curse de caini) contact me andrey.hardy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ia zi carei treaba la cursele astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ia zi cum putem colabora grendy_89

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal baga siilviu in lista sa vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga mi id nicu_89_24

| Al3x_3632 a răspuns:

Baga al9to@yahoo.com si mai vb

| Cipyyyy a răspuns:

Sall id meu cipriblondu13

| ieu19987 a răspuns:

Ajutama sau spune-mi cum te rogg ieu ma joc in fiecare zi si pierd nu castig am castigat de vreo 2 ori 50 da cand merg cu zece lei pierd si prieteni mei merg cu 1 si castig ajutor pkr09