| RobertTanase a întrebat:

Am și eu o întrebare, aceea ar fi :

Sunt foarte indecis.
Doresc să-mi achiziționez un telefon, adică un S4 sau HTC One.
S4 îl găsesc la orice Germanos, Orange ca să îl "butonez", dar HTC One-ul, nu!
Iar acum vin întrebările :
1. Unde pot să găsesc și eu un HTC One "deschis" să văd și eu cam ce să-mi iau.
2. După părerea voastră, ce v-ați alege? HTC One sau S4? ( Argumentati )

>Ps- Știu că decizia este a mea, dar totuși aș dori să văd și eu părerile voastre PRO / CONTRA.
S4 l-aș lua deoarece face poze din ce am auzit/văzut mai bune dimineața ( adică așa cred, deoarece nu am butonat HTC-u ) și pentru că pot să-i schimb bateria
HTC-u l-aș lua deoarece face poze mai bune seara ( ca mai sus, din ce am auzit ), ca să " ies în evidență " cu un telefon diferit față de restul și pentru că este din aluminiu.

Mulțumesc.
>Ps- Sunt din București, deci aș putea să găsesc un magazin unde să fie HTC One "deschis"
Am vârsta de 16 ani jumate, alt factor care mă face să mă răzgândesc în fiecare zi la o altă decizie. S4 sau HTC, HTC sau S4, și tot așa.

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

S4 are foarte multe functii, ecranul FULL HD Super AMOLED, procesor mai bun, baterie mai puternica... happy