| adde94 a întrebat:

Am inceput si eu un curs de coreeana pe un site dar nu stiu de ce nu imi apare scrisul corean, imi arata niste patratele,,, oare ce ar trebui sa fac? va rog sa ma ajutati:*

3 răspunsuri:
| adde94 explică:

Dau funda cine ma poate ajuta.va rog am nevoie cat mai repede de raspuns:*

| Emilian26 a răspuns:

Daca copiezi textul si il pui in notepad poti sa iti setezi de la scris acolo unde ai arial si altele, si o sa iti apara literele care iti lipsesc acolo unde sunt patratelele

| adde94 explică (pentru Emilian26):

Am incercat da nu merge.si asa e cam complicat de invatat. lectiile de coreeana sunt mai complicate si nu pot sa tot copiez si sa setez. alte idei? careva?