| crouch a întrebat:

Am incercat sa activez internetul de la cosmote pe un samsung i5500. internetul s-a activat dar nu am primit setarile pentru ca nu se seteaza automat telefonul. Stiti ce setari sa bag (am intrat in VPN si am pus doar nume:internet dar trebuie sa pun si server ca altfel nu merge)?

2 răspunsuri:
| Valisha a răspuns:

Intra la 'setari' - 'setari retea' - 'conexiuni', si iti alegi de acolo (PS:trebuie sa fie si valid). Ex: Mobile Internet PRE.

| Valisha a răspuns:

Intri la 'setari' - 'setari retea' - 'conexiuni', si iti alegi de acolo (PS:trebuie sa fie si valid). Ex: Mobile Internet PRE.