| AllanClare a întrebat:

Am incercat sa imi transfer pozele din memoria interna a telefonului pe card (Android 6.0) si nu am copiat pozele, ci dosarul Dcim in calculator pentru a le putea sterge si apoi transfera pe card. Toate pozele facute cu camera mi-au fost sterse. Ce pot face sa le recuperez?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci recuva, inserezi usb-ul si dai scanare cu programul recuva pentru fisiere pierdute, rata de gasire+recuperare nu-s cat este in cazul cardurilor MicroSD, dar e ok.