| lavinia148 a întrebat:

Am incercat sa intru pe lady popular si nu imi merge. Am scris userul si parola dar nu merge. Daca intru pe ala din lb. engleza imi apare alta fata si daca intru pe ala in romana dau enter si imi apare din nou sa scriu userul si parola. Am incercat de mai multe ori dar nu merge. Am ca browser google crome.

4 răspunsuri:
| Alex3 a răspuns:

Da-mi add ciotoianualexandru, te ajut eu.

| AndreeaDeea1500 a răspuns:

Si mie imi face asacrying poate o sasi de-a drumu pana maine sper!

| danutza56 a răspuns:

Sall pai zi-mi tu dai enter dupa ce srii acolo? cu enter nu prea merge deci scrii useru si parola apoi ai intr-o parte autentificare da clik acolo si nu ai probleme asa fac eu

| mayakitty a răspuns (pentru danutza56):

Am incercat si asa cum ai facut tuh j tot nu merge...