| mady123 a întrebat:

Am incercat sa-mi fac cont pe youtube sh m-am blocat cand mi-a zis sa scriu codul de la telefonul meu mobil Dar nu stiu ce cod trebuie sa scriu Va rog spuneti-mi

3 răspunsuri:
| loredana2012 a răspuns:

1.Iti faci cont pe gmail.2.Te duci pe youtube,la create account,iti alegi un username,completezi ce trebuie si dai accept.3.Dai click pe Yes. Add YouTube to my Google Account. 4.Completezi acolo adresa de gmail si parola.Si gata,nu-ti mai trebuie nr de telefon

| florinel_8849 a răspuns:

In interior sub baterie este o eticheta cu datele telefonului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: