| Gorgeous1999 a întrebat:

Am inchiriat o gardoniera in Bucuresti, si ma intreb unde o sa imi vina facturile si alte scrisori?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La cutia postala a garsonierei, pe numele propietarului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In cutia de posta... unde spanac sa vina?

| Gorgeous1999 explică (pentru suntserios):

La mama ta

| suntserios a răspuns (pentru Gorgeous1999):

Nu e cazul sa fii frustrata ca nu pricepi cum functioneaza lumea reala

| Gorgeous1999 explică (pentru suntserios):

Doamne cat de rau poti sa fi... asta e, chiar nu stiu, si nici nu sti prin ce trec, si de ce nu am pe cine sa intreb lucrurile astea sau sa mi le spuna...

| mudokins78 a răspuns:

În mod sigur nu la "gardonieră"!

| Gorgeous1999 explică (pentru mudokins78):

rolling on the floor))))))))
am gresit si eu un cuvant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La adresa din buletin.

| EraserHead a răspuns:

La posta, probabil.

| a9lex88888 a răspuns:

Dacă proprietarul a facut contract (diși nu cred) le primesti la *gardoniera*, daca nu a facut o sa le primesti la poșta sau la adresa din buletin.