| Nicuuuuuuu a întrebat:

Am instalat driverele de la placa video si acum nu se mai aude computerul are placa de sunet integrata ce trebuie sa fac?

PLZZZ HELP DAU FUNDA

Am reinstalat driverele audio dar tot degeaba la instalare imi da o eroare...Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ai driverele originale daca ati merge netul cauta programul asta slimdrivers ati cauta automat driverele pnt pc tau

| Nicuuuuuuu explică:

S-au instalat niste drivere audio de la placa video si acum nu mai merge sa le instalez pe cele normale...

| Nicuuuuuuu explică (pentru Nicuuuuuuu):

PS. Imi apare eroarea '' The audio driver files do not support your computer hardware''
Ce trebuie sa fac?