| eugen7739 a întrebat:

Am instalat un windows 7 cu auto activare si cand dau la proprietati la status windows zice windows:activat, id produs XXXXXXXXXXXX...Asta inseamna ca windowsul meu este activat, licentiat, etc. desi nu l-am cumparat. Stiu ca la status windows daca il ai piratat trebuie sa scrie :,, Acesata copie windows este neactivata, click pentru activare." Este vreo problema mare?

2 răspunsuri:
| DeDeDya a răspuns:

Nu chiar nu ai de ce sa te speri acest lucru mi s-a intamplat si mie

| DeDeDya a răspuns:

Trebuie reinstalat windowsul