| CeraselaIoana a întrebat:

Am instalat windows 8.1 enterprise 64 bit direct de pe Microsoft am descarcat imaginea originală, apoi cand am dorit să bag un serial imi dă eroare și-mi spune că windowsul este non-core! Ce să fac? Ce pot face in cazul acesta? Help!

6 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Eu zic ca mai bine te dai pe windows 7.

Răspuns utilizator avertizat
| devilmilan a răspuns (pentru CeraselaIoana):

Windows 8 poate ca e putin mai rapid, dar are si multe buguri, mie personal mi se pare mult mai bun 7 (indiferent care din cele 2 ).

Răspuns utilizator avertizat
| devilmilan a răspuns (pentru CeraselaIoana):

Http://answers.microsoft.com/......d878315097 vezi in comentarii la raspunsul lui george, desi cred ca ar fi mai simplu sa mergi la magazinul de unde ai luat windows 8, sau e piratat?

| ValkaiZ3r a răspuns:

Sistemul tau respecta cerintele minime de sistem?