| StephanSaiyan a întrebat:

Am internet de la Orange prin router cu cartela. Eu primesc lunar 60 GB insa as dori sa vad cati GB mai am pana sa ii consum. Ce trebuie sa fac pentru a vedea asta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe contul de pe orange.ro

| anonimg a răspuns:

Daca apelezi 300 dupa cartela ta Orange, vei vorbi cu un consultant Orange. Primele 2 apeluri -intr-un interval de 30 de zile- la acest numar sunt gratuite.
Sursa: https://www.orange.ro/servicii/serviciul-clienti/

| ziftode a răspuns:

Asteapta putin, am vazut un user "Orange helper" sunt sigur ca o sa intre si o sa iti dea un raspuns *oficial*

| UnTipObisnuit a răspuns:

O poti pune in telefon si sa dai apel la 333

| Treamber a răspuns:

Încearcă si uitate pe cutia de la router si vezi acolo un site si intri pe el si iti arata dacă nu iti merge incerca aplicația huaweihilink dacă ai router Huawei