| bogdan88 a întrebat:

Am luat 7.72 media de admitere la liceu, am sanse sa intru la mate-info daca anul trecut s-a intrat cu 8.06?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti intra cu o medie, cu mult sub ultima admisibila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar mici. Daca iti doresti sa mergi la acel profil pune-l ca prima optiune, dar ai grija ca a doua sa fie cea mai potrivita in caz ca aici nu intrii.

| JoleneSth20 a răspuns:

Desigur.

| NoctisFive a răspuns:

7,72 e cu tot cu media de pe 5-8 sau fara?
Daca e cu, nu prea ai sanse.
Daca e fara ai sanse, dar sunt destul de mici.
De ce nu vrei sa optezi pentru profilul de stiinte ale naturii? Media ta nu e tocmai una stralucita si se poate sa nu faci fata. Cat ai luat la mate la EN? Daca ai luat peste 9 atunci ai putea sa mergi la mate-info, daca nu nu-i vad rostul.

| Doodleskull a răspuns:

Incearca, dar ai grija, se tine cont ordinea liceelor la care obtezi

| georgegeogame a răspuns:

Da ma ca anul asta ii concurenta mai mare