| Zoro55 a întrebat:

Am luat luna trecută un abonament pe Onlyfans in valoare de 3 dolari. Astăzi am observat ca am ramas fara 12 dolari pe card. Tin sa mentionez ca am scos cardul si am oprit abonamentul. De la ce am fost taxat?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa un mare site nu face asa ceva, 3 euro nu stiu unde ai gasit tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta trebuia sa-i intrebi pe ei, nu pe noi, fiindca noi nu avem idee ce se intampla in sistemele lor!
Poate a fost o greaseala si urmau sa-ti faca refund.
Decizie foarte proasta sa scoti cardul, mai ales cand ceri o investigatie!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De la prostie.

| DenqOO a răspuns:

Nu apare in aplicatia bancara unde se duc?

| AlexIonut121212 a răspuns:

Uita-te in extrasul de cont, sau la ultimele plati