| Darius995 a întrebat:

Am luat un filtru de cafea aeg kf1250 si nu stiu cum sa incalzesc cafeaua sau o tine calda sau cum? Are un singur buton. Help! Funda

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

L`ai luat asa pur si simplu de pe raft si ai plecat cu el? happy Manual de instructiuni nimic? Din ce scrie, o tine calda automat.

| Darius995 explică (pentru WaterDrop):

Daca aveam manual nu mai intrebam aici! Si nici calda nu o tine! Daca ai lasat comment doar sa primesti funda sau de plictiseala, nu mi-ai fost de folos! Of of... Ce ne mai place caterinca. bleah...

| WaterDrop a răspuns (pentru Darius995):

Aoleu, tine`ti boii in grajd.Am podul plin de funde, nu am nevoie si de a ta.Incercam sa te ajut, dar vad ca nu se poate.Macar am incercat, fata de multele alte raspunsuri pe care le-ai primit.Ce oameni, ce oameni!