| lungu_9212 a întrebat:

Am mai pus odata aceasta intrebare dar inca nu sunt lamurit. Cum o duce lumea in strainatate in tari precum Spania, Italia, Anglia, Germania, Franta. Dar nu ma refer la romani care sunt plecati acolo ci la oamenii de aceste nationalitati. Mai bine ca in Romania? Au bani mai multi si isi permit mai multe lucruri?

1 răspuns:
| TurBina a răspuns:

Eu sunt englez la origine dar m-am nascut in Romania, dar am fost si in Anglia de multe ori si sincer conducatorii tarii stiu sa investeasca banii in ceva, NU FURA si da au si mai multi bani