| teodora_3281 a întrebat:

Am nevoie de cei care stiu cu ce se mananca Facebook-ul big grin.
Am pus un pariu in valoare de 10 milioane pe ideea ca in maxim 3 zile pot adauga in lista de Facebook 1000 de persoane reale din 257 de tari.
Treaba e ca eu nu am mai avut cont pe Facebook pana acum, mi-am facut ieri ca sa vad cum caut oameni pentru a-i adauga. Si nu gasesc pe acolo ce trebuie sa scriu ca sa-mi arate utilizatorii.de exemplu sa-mi arate toate tarile iar eu sa dau click pe una si sa incep sa adaug oameni.si tot asa pana adaug din toate tarile.

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Te arunci cu capul inainte fara sa stii despre ce e vorba? si pe 10 milioanelaughing. Nici eu nu am facebook, dar poti sa cauti niste nume specifice unei tari si sa dai la cautare numele respectiv.Si incerci asa pana iti faci cate un om de tara.Si pourma iei la nimereala pe oricine in lista. Poti sa intrii pe contul altcuiva si sa ii adaugi toti prietenii. Altceva nu stiuthinking Nici eu nu prea stiu cu ce se mananca.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Am cam dat de belea...dar din cate stiu eu nu prea au cum sa vada din ce tara e decat daca intreaba respectiva persoana...

| ioana1704 a răspuns:

Iti faci prieteni si apoi te uiti la prietenii prietenilor. asa se face! si imposibil sa nu reusesti. dai de persoane plecate, stabilite in alte tari etc. cauti MLM -uri gen avon, oriflame, FM etc si te descurci. Bafta!

| andra15 a răspuns:

Adauga-ma pe mine ca am 2 conturi pe facebook.si da pe o litera de exemplu a si iti arata nume cu a si adaugi la prieteni nu e greu
da si pe vedete cauta si din alte tari nume de vedete ca gasesti o gramada.

| teodora_3281 explică:

Am gasiiiiiiiiit!big grinbig grinbig grin dau acolo la "cautare prieteni" si pentru cautare mai avansata dau acolo la oras natal etc...pun un oras din orice tara si o sa mi arate utilizatorii din acel oras! yepiiiii sunt cea mai fericitalaughing. Va multumesc si voua ca m-ati ajutat!

| MrHrist a răspuns:

Nu poti adauga atatia. daca incepi si dai acum add la persoane in cateva ore te someaza Facebook-ul ca adaugi prea multi pentru o zi si daca continui ti se inchide contul. pregateste banii ca sansele sunt sub 1%