| Kostzy5 a întrebat:

Am nevoie de legitimatie pentru reducere la transport.Sunt student si voi calatori ff mult perioada asta cu trenul.Problema este daca mi-o ofera ei la inceputul anului universitar sau trebuie sa merg inainte sa o iau.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Vei primi legitimatia la cateva zile de la inceperea anului universitar.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu mergi s-o iei de la secretariat da dupa 4-5 zile de cand incepe efectiv anul universitar, sau chiar mai mult, depinde de ei cum se mobilizeaza

| Crackman a răspuns:

Te duci la facultate... si iti dau ei ce trebuie.
Ai nevooie de niste poze si cateva copii de dovumente.