| KodekZ a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Am un iPhone4 si i s-a stins ecranul. Cand apas sa fac poza se aude "click" dar asa nu merge ecranu si este stins...un fel de stand by, imi puteti zice si mie cum sa il resetez sau sa il sting si sa il aprind din nou? SAU CUM SA IL REPAR.

4 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Un hard-reset? Ține apăsat pe butoanele Home și Power până când își dă reset. Dacă apare "slide to power off" nu faci nimic, continui să apeși. Deci ți apăsat pe ele până când se oprește și pornește din nou.

Ce iOS ai? Fă un update, poate e bug și e rezolvat în noul iOS.

| unknownpink008 a răspuns:

Scoate-i bateria, baga-o apoi sau daca nu...mergi la un service sau de unde l-ai luat... FUNDA?>

| KodekZ explică (pentru unknownpink008):

Cum scoti tu bateria la iPhone? straight face cu, ciocanelu. SI LA O COMPANIE/SERVICE m-am gandit si eu happy. Scuze dar nu mi-ai fost de ajutor

| unknownpink008 a răspuns (pentru KodekZ):

laughing