| Oyasumi a întrebat:

Am niste manusi de box mai vechi dar sunt profesionale,si is facute din par de lama,cum le curat,fara sa le distrug,ca miroase a transpiratie...
O idee macar, dau funda big grin

4 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Poate o sa zici ca am vrut sa ma bag in seama, dar chiar nu stiu sa-ti raspund la intrebare, nu te supara. big grin

| RobDogg a răspuns:

Pai, incearca cu spirt, pune spirt pe vata/o carpa din bumbac, si freaca usor si Cornelia... Nu MAI raspunde daca nu stii, nu stii-nu stii, aia e, dar nu mai raspunde, pentru ca el cand vede ca TU ai raspuns la intrebare isi face sperante si cand se uita vede un raspuns de om tamp.

| Oyasumi explică (pentru RobDogg):

Dap,ar fi o idee. Nu vreau sa le pierd ca costa cateva sute de lei altele noi.
Sa vad daca merge...

| RobDogg a răspuns (pentru Oyasumi):

Sa-mi zici cum a mers.