| Likeaboss14 a întrebat:

Am o camera LifeCam HD-3000. Cand intru pe mess si vreau sa vb cu cineva nu merge microfonu nu se aude dar cand sunt pe pc si pornesc camera cu Microsoft Life cam merge microfonu ..Cum sa fac sa mearga microfonu de la camera pe mess?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Trebuie sa intri in setari si sa selectezi tu sursa de semnal ca microfon LifeCam HD-3000 pentru mess, eventual verifica sa nu fie pe mute sau nivelul de sunet pe zero!