| anonim_4396 a întrebat:

Am o cartela de frog (cosmote) la care am activata extraoptiunea frog promo, care dispune de internet web n walk nelimitat. Am incercat sa trimit sms la 9691 pentru setari net si primesc mesaj inapoi ca telefonul meu nu poate fi configurat automat... Ma poate ajuta cineva? (telefonul meu este Nokia 6700 classic)

Răspuns Câştigător
| stefanut2000 a răspuns:

Trimite acest mesaj /A WNW /la 961 si vei primii setarile pe care trebuie sa le salvezi in telefon

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Suna la numarul care te pune in contact cu un operator cosmote si el te va ajuta.