| N3b1 a întrebat:

Am o imprimanta Canon PIXMA IP1700 si nu imi recunoaste cartusul,care ar fi problema? (cartusul este luat de la firma respectiva, special pentru Canon) dupa ce imi da eroarea imi apare ca imi trebuie cartus Canon pg 50 exact modelul pe care il am.

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Probabil, cartusul nu-i original (e contrafacut!) sau poate nu-i cumparat de la Canon (site-urile recomandate de ei!). Asta-i una din problemele de la Canon! Vorbeste cu un softist si poate te ajuta el sau la magazinul de unde l-ai cumparat! Mult noroc!