| georgyana87 a întrebat:

Am o imprimanta hp 2460 si nu imi printeaza, imi ia foaia dar nu printeaza nimic pe ea, stiti de ce? sau ce trebuie sa fac sa printeze? multumesc

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Nu mai ai tus (le scoti si mergi fuga cu ele la un refill in oras) sau daca nu ai mai folosit-o de mult timp s-a uscat tusul, caz in care nici macar reumplute nu mai merg, si trebuie sa-ti cumperi altele noi.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Poate nu mai ai tus sau s-a uscat tushul in cartush

| Lorien_2084 a răspuns:

Vezi sa nu fie cartusul infundat. sau gol. Sau prost instalat.