| sergiulica a întrebat:

Am o intrebare : Am luat fraps de pe un site. link de fapt de la un baiat care mi-a raspuns tot aici si am o problema.: filmez fara nicio problema cat vreau opresc ma uit la filmuletz si se vede foarte mic cred ca in 320x260... si daca dau VLC-u pe fullscreen se vede ca naibastraight face nu se mai intelege nici scris nici nimic. va rog frumos ajutati-ma! imi trebuie codecuri sau ceva de genu?

1 răspuns:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Daca vrei sa filmezi un joc cu Fraps seteaza-ti rezolutia jocului la 640x480, iar in programul Fraps vezi sa fie bifat Full-Size, daca tot nu se vede nimic atunci incearca sa deschizi filmuletul cu Windows Media Player sau Winamp.