| KoreaJapan a întrebat:

Am un telefon Samsung s5230. USB-ul sau nu avea probleme (am telefonul de peste un an) dar de doua zile (cu ziua aceasta 3),nu merge. Imi arata telefonul gasit, dau click pe el dar se tot incarca. stiti voi : loading. L-am lasat o ora asa si degeaba straight face.

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Daca nu e de la porturile calculatorului (ai incercat si in alte porturi USB, sau la alt calculator?) atunci e vreo problema hardware de-a telefonului. Fie mufa de incarcare s-a largit... (mentine contactul dintre telefon si firul USB cu mana, cauta sa vezi daca nu cumva merge intr-o anumita pozitie), fie s-a ars ceva.