| Mefisto23 a întrebat:

cred ca putin prosteasca. lista de ignore din messenger e foarte "bogata" si ma enerveaza asa de tare persoanele alea incat nici acolo nu le vreau? Intrebarea e. pot sa sterg si lista de ignore sau asta inseamna ca automat persoanele respective (daca ma mai au in lista) ma vor vedea online? big grin Multumesc!

5 răspunsuri:
| maya_7683 a răspuns:

Intri la lista de ignor, din mesenger, banuiesc ca sti(messenger, preferences, ignor list)da? si in dreapta ai doua casete add si remove. Dai clic stinga pe persoana pe care vrei sa o stergi, si apoi remove. Spor la treabahappy

| anka_6296 a răspuns:

laughinglaughing nu poti sa stergi lista de ignor cel putin asa stiu. si eu am hoho dar ii las acolo sa stea bine big grin

| dyana_8491 a răspuns:

Buna, lista de ignor nu poate fii stearsa! dar dc ai face-o?laughing mai bine lasa-i acolo sa fiarba in suc propriuwinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot şterge şi din lista de ignore doar că vor vedea când vei fi online [dacă te mai au in listă]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le ștergi din lista de ignore, și persoanele respective nu te-au șters din lista lor te vor vedea online. Daca însa te-au șters din lista lor nu te pot vedea online dar pot sa îți dea add în orice moment. Încearcă cu programul asta de șters din lista cuiva(deși nu cred ca merge) te ștergi din lista lor și după dacă vor sa îți dea add nu accepți.
Bafta.