| Beniamin_Benny_1993 a întrebat:

Am o intrebare daca eu am primit block pe Facebook de la o persoana si eu postez ceva si le dau tag la niste prieteni comuni. acea persoana care mi-a dat block poate vedea postarile?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Adry05 a răspuns:

Din cate stiu, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mai poate vedea nimic din ce postezi tu, sau altii daca te taguiesc pe tine.

| deeeaqq a răspuns:

Nu poate vedea.

| Guti14Haz a răspuns:

Nu mai vede absolut nimic, nicio activitate de a ta pana cand nu va da unblock. Indiferent unde comentezi, indiferent la ce dai like sau indiferent unde esti etichetat, persoanei respective nu ii va aparea nimic. Total inexistent pe Facebook pentru ea.