| lemmon a întrebat:

Am o intrebare: dc cand raspund la anumite intrebari nu-mi sunt aratate raspunsurile? adica am raspuns acum 3 zile la o intrebare si nici pana acum nu sunt aratate raspunsurile mele///pls raspuns. fundaaaaa"*

7 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Pentru nu sunt aprobate poate?
Eu cateodata trebuie sa astept 1 zi saisi revina tongue

| Pinkky10 a răspuns:

Si eu am avut aceiasi problema imi spunea doar raspunsul tau a fost adaugat...si dupa aia cand ma uitam nu il gaseam nicaieri nici acum nu le gasesc cred ca sunt prea incarcate serverele...Nu cred ca o sa iti mai arate raspunsurile sad
lool si eu am vrut sa pun aceiasi intrebare bine ca ai pus-o u poate stie totusi cineva dc
Oricum bine ca acum imi arata raspunsurilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ceao eu sunt crystian nr de tel por favor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma vorbesty cu myne sau nu mysteryoaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami te rog nr ca de pe tel meu numay pot suna eu abya astept sa te vad si sa te aud pusyc dulce dulce sunt crystyan mysteriosul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau damy ydul tau pup dulce my corason y my flor

| cristian_5412 a răspuns:

Ceao sunt mysteryosul tau cf nr de tel pls.