| Annapro a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru cei care se pricep la asta. Deci, la a doua masea de sus din stanga am observat astazi ca se misca. dar o parte nu, apoi am miscat doar partea care mi-am dat seama ca se misca si, ce sa vezi? Se pare ca partea din dreapta maselei este de la o masea normala iar cealalata parte este de lapte. Trebuie neaparat sa ma duc sa scot acea parte care se misca, dar pana la urma, o sa mai creasca si cealalta parte?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sigur ca o sa crească! Să eliberezi locul, că nu a putut să iasă! Săraca!