| Diana_7451 a întrebat:

Orice intrebare pe care o pun pe TPU imi este refuzata. Adica imi sta pe site putin, si apoi imi este refuzata. Cine imi poate raspunde va rog prin mesaj, deoarece tot din aceasta problema nu va pot vedea raspunsurile. MULTUMESC MULT ANTICIPAT.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fetita mamii, m-am uitat la profilul tau si din cate intrebari ai pus(multe in legatura cu pisicutele la care si eu ti-am raspuns), doar una a foat refuzata pentru ca iti faceai tema la geometrie pe sit, si acest lucru este interzis de politica sitului.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti-au fost refuzate intrebarile care nu respecta regulamentul, cele mai multe fiind teme sau intrebari legate de regulamentul TPU (pe care ai putea sa-l citesti si singura, urmand linkurile din partea de jos a paginii).

| EUSIATIT a răspuns:

Nu scrie cu litere mari. nu folosi cuvinte obscene. vulgare. citeste regulamentul daca indeplinesti conditiile atunci [RALUCA te poate ajuta ] pa

| Catalion a răspuns:

O fi o eroare a site-ului, ca daca nu ai pus o intrebare care incalca regulamentul site-ului, atunci nu ar trebui sa fie refuzata. Fa o plangere adminului site-ului prin intermediul "Contact".

| CosteaVlad a răspuns:

Orice utilizator care îţi raportează o întrebare, aceasta dispare de pe site. Şi eu dacă m-aş apuca acum să-ţi raportez întrebările, ar dispărea toate de pe site, la fel şi tu dacă te-ai apuca să faci acelaşi lucru. Aşadar este o foarte mare libertate cu raportatul întrebărilor, şi mulţi profită de lucrul ăsta şi raportează tot ce prind, chiar dacă majoritatea întrebărilor sunt ok.

| anachida a răspuns:

Salut! In mod sigur cineva se joaca, hai sa spunem asa, cu tine! Iti bifeaza sub intrebare, obscen, irelevant, neinteligibil sau spam!
O seara buna si.rabdare! pa, pa!