| c0pil1n a întrebat:

Am o intrebare si sper sa ma lamuriti. Imi tot bat capul degeaba si nu imi dau seama.
In decembrie mi-am cumparat un ps4 si un Samsung j6. Astazi m-am uitat pe certificatul de garantie si scrie asa:
Accesoriile, consumabilele si serviciile de instalare inscrise pe acest document de vanzare au termenul de utilizare mediu, precum si perioada de garantie legala de conformitate si comerciala de 6 luni de la data cumpararii.
Pe site-ul lor "mediagalaxy" ps4 si j6 au garantia de conformitate 24 luni.
De ce eu am doar 6 luni garantie? Ce sa fac?

1 răspuns:
| Holiday a răspuns:

"Accesoriile, consumabilele si serviciile de instalare..."

Ti se pare vreunul dintre PS4 sau J6 face parte din categoriile specificate mai sus?!