| booody a întrebat:

Am o intrebare. Stie cineva cum pot sa mut data de livrare a coletului de la Gls?(habar nu am daca am incadrat intrebarea asta la categoria corecta...)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii suni si aflii direct de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preluat de pe site :
https://gls-group.eu/RO/ro/primeste/optiuni-livrare

Alegeţi o dată de livrare

Puteţi alege o dată anume. Aveţi la dispoziţie patru zile lucrătoare după prima dată estimativă de livrare pentru a selecta o nouă dată. Trebuie doar să selectaţi opţiunea "Nouă dată de livrare" şi să confirmaţi. GLS va livra expedierea în ziua dorită.

Banuiesc ca acolo in contul tau unde urmaresti livrarea ai optiunea de a muta data livrarii.