| Mayushi a întrebat:

Am o mare urgenta! Va rog, cine se pricepe la calculatoare sa imi raspundeti! Am un monitor Philips 190SW (19inch WIDE LCD MONITOR
190SW8). Nu stiu de ce s-a schimbat rezolutia ecranului (nu eu am schimbat-o) la 800x600 pixeli. Cand am incercat sa o schimb la loc (rozolutie maxima) nu mi-a aparut decat o optiune: 800x600 pixeli. Am incercat multe lucruri, am cautat pe net, m-am uitat la "Ajutor" dar degeaba. Ce sa ma fac? Va rog mult, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria nu e de la pc. ai probleme cu windowsul.asa am patit si eu si cand l-am pornit dupa cateva zile a mers fara sa ii fac nimiclaughingdaca nu merge nici asa schimbi winowsul si atunci sigur merge.