| costiclaudiu a întrebat:

Am o masina de spalat Intesit iar cand trage apa o si evacuaza instant!

Răspuns Câştigător
| sandaaa a răspuns:

Nu e nevoie de nici un meserias. si eu am patit la fel. furtunul de evacuare a apei trebuie ridicat cam aproape cat e de inalta masina. si eu, facand curatenie pe langa masina, a picat furtunul jos si pur si simplu observam ca trage apa dupa care o evacua, iar tragea si iar o evacua, dupa care am luat furtunu cam de la jumate si l-am ridicat sus legandu-l cu o sfoara, iar capatul ramanand jos in scurgere. incearca.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ventilul de evacuare blocat.
Poti chema meseriasul.

| Bondarel99 a răspuns:

Bravo!