| Psycho a întrebat:

Am o mica'mare problema.nu le prea am cu calculatorul.stiu doar chestiile esentiale.bun.si am apasat mainainte pe nu stiu ce buton, din greseala, si mi-a disparut bara cu strart-ul si bara de sus de la internet.aia cu X-ul, minimize-ul si restul chestiilor.are careva vreo idee pe ce buton sa apas ca sa-mi apara din nou barele? :-s

Răspuns Câştigător
| arn64 a răspuns:

Ai apasat pe F11.Mai apasa-l odata.

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ioi ruşine! Să ştie toată lumea că Lola e la mate-info... aşa trebuia să te pârăsc laughing

| CosteaVlad a răspuns:

Ia-le pe toate la rand si apasa-le din nou. Si mie mi s-a intamplat de multe ori sa apas o tasta din greseala si sa mi se modifice ceva. Poti incepe cu F2 si termina cu F12. big grin. Daca nu tine figura incearca cu system restore. happy

| Psycho explică:

Mersi mult. (:

| Psycho explică:

Asa, si? ce ca-s la mate'info(intensiv chiar! noh phbbbbt)? ca nu ne-o invatat la orele de info asa ceva.so...taci acolo pauloc don't tell anyone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai apasat pe F11winkingPe el trebuie sa apesi sa-ti apara din nouwinking. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Stiu cum e. Si eu din graba mai apasam pe acel buton si la fel se intampla, si le luam la rand. Apasa pe butonul F11 de sus.

Pa-pa!