| anonim_4396 a întrebat:

Am o mică problemă cu Instagramul.Nu pot da like, follow și comentarii până pe data de 1 februarie.A avut cineva așa problemă și credeți că e posibil să-mi zică că pe 1 restricția expiră dar să nu expire?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te a raportat cineva de aceea contul este suspendat, vezi pe viitor ce mai postezi

| sweetys a răspuns:

Eu am primit restricție când am instalat aplicația unfallow. Nu mi s-a întâmplat sa nu îmi ridice restricția la data când au zis.

| madagolub a răspuns (pentru sweetys):

Ai primit o restricție tot pe o săptămână?

| sweetys a răspuns (pentru madagolub):

Pe doua săptămâni