| beea29 a întrebat:

Am o pretena pe nume Andreea. Vreau sa ii fac o poezie (sunt fata, nu de dragoste!)ma puteti ajuta vreau si eu niste poezii frumoase speciale cu numele ei in poezii sau puteti doar o singura poezie nu ma supar!

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Uite aici o poezii despre numele ei (eu am compuso chiar acum)

Am o prietena scumpa
Ninimeni nu este ca ea
Dincolo de univer
Rece nu-mi va fi cu ea
E frumoasa
E desteapta
Amabila si fabuloasa (daca te uiti la fiecare rand scris cu litera mare va esi ''Andreea''

| KaTy20 a răspuns (pentru Céline7):

Tu ai compus-o?

| Céline7 a răspuns (pentru KaTy20):

Da,eu am compus-o, iti place? Daca mai ai nevoie spune-mi happy

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Iti trimit un link cu poeziile Marianei Kabbout ai sa vezi ce superbe sunt! http://marianakabbout.piczo.com/poeziilemele?preview=y&sl=0&st=0&cr=7

| Dina a răspuns:

Cauta statusuri despre prietenie si cu ajutorul lor iti vin ginduri.